22 Şubat 2014 Cumartesi

link

cemil-koş
Merhabalar,
Biz yılların 2 Kafadar’ı Recep Ozan ve Okan, her zaman bir şeyler öğrenip üretme hevesinde türlü türlü işler peşinde koştuk. Denedik, yanıldık, bozduk, yaptık ama iyi kötü yuvarlanıp gittik. Görüp öğrendiğimiz, işimize yarayan ya da beğenmediğimiz şeyleri istedik  ki dilimiz döndüğünce  paylaşalım Herkes fikir edinsin. Dilimiz döndüğünce 3 ay gibi bir suredir yazıp çiziyoruz. Umarız buradan okuduğunuz bir yazı isinize yaramıştır. Biz okumaya öğrenmeye paylaşmaya devam edeceğiz. Umuyoruz ki samimiyetimizi bir nebze yazdıklarımıza aktarabiliyor, sizde bu duyguyu hissettirebiliyoruzdur.
Hem yeni okuyuculara ulaşmak hem de biraz hep birlikte eğlenmek için bir çekiliş düzenlemeye karar verdik. Karınca kararınca bir sonucu olsun bu çekilisin ve cam sakızı 2Kafadar armağanı sunmak istedik. Gönül ister üç kişiyle sınırlı olmasın her okuyucuya bir hatıra verebilelim ama şartlar malum. Eğer hem siz hem biz keyif alırsak her ay düzenler geleneksel hale getiririz.
Ödüller1.’ye D&R 35 TL Hediye Kartı
2.’ye D&R 20 TL Hediye Kartı
3.’ye SEO – Search Engine Optimization – (Öncelik Her zaman Sizde) Kitabı
Sosyal medyada bir nebze de olsa fısıltımız olsun istiyoruz. Bu sebeple çekilişe katılmak için şart gibi gözükse de ricalarımız var…
2Kafadar Facebook sayfasını beğenip,
@2K_afadar Twitter profilimizi takip edip
Bunu aşağıda yorum bölümünde belirtirseniz 1 hak kazanmış olacaksınız. Yoruma Facebook adınızı, Twitter adınızı e-posta adresinizi ve gönlünüzden kopan yorumu yazmanız yeterli.
1 hakla adrenalin yasayamam diyenler:Facebook’ta  bu çekilişi herkese açık paylaşıp +1 hak
Tweetleyerek duyurup +1 hak
Google Plus +1 leyip +2 hak
Blogunda tek bir post seklinde aşağıdaki resimle paylaşıp +3 hak
Kazanabilir (yorumunuzda belirtin lütfen)
Çekiliş bugün başlamış olup 23 Mart günü sonuçlanacaktır. 24 Mart Recep Ozan Bey’in doğum gününde açıklanacaktır.
*İş bu çekilişin Milli Piyango İdaresi’yle bir bağı yoktur. Oturduğumuz yerden random.org vasıtası ile gerçekleşecektir.
Çekilişlerde 1 numaralar kazanmıyor hurafesi var malum; ilk yorum sahibine +1 hak bizden.
2kafadar-cekilis--afis

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder